A Use the average for 1 hour (14 +7)/2 = 11.5 in3/hr
B not sure what this means but I believe 11.5 in^3/hr x 1 hr = 11.5 in3
C. Not sure what 'net change in water' means
but maybe this f(x) - g(x) find values for x = 0 then subtract the values of x = 1
at 0 f(x) = 14.11 g(x) = 4 14.11 - 4 = 10.11
at 1 (f(x) = ..... g(x) = ...... =.........
10.11 - ....... = net flow rate change from 10 to 11